Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM17:32
Rybacka17:33
Pomorska17:35
Piastowska17:37
Czerwony Dwór17:39
Chłopska17:41
Obrońców Wybrzeża17:42
Przymorze Wielkie
 
17:44
0 min.
 
Czarny Dwór17:473 min.
 
al. Płażyńskiego17:495 min.
 
Dworska17:506 min.
 
PCK17:517 min.
 
Brzeźno17:539 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:5410 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:5612 min.
 
Wyzwolenia17:5814 min.
 
Marynarki Polskiej17:5915 min.
 
Plac Wolności18:0016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:0117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:0218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy