{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Żabianka SKM17:12
Rybacka17:13
Pomorska17:15
Piastowska17:17
Czerwony Dwór17:19
Chłopska17:21
Obrońców Wybrzeża17:22
Przymorze Wielkie
 
17:24
0 min.
 
Czarny Dwór17:273 min.
 
al. Płażyńskiego17:295 min.
 
Dworska17:306 min.
 
PCK17:317 min.
 
Brzeźno17:339 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:3410 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:3612 min.
 
Wyzwolenia17:3814 min.
 
Marynarki Polskiej17:3915 min.
 
Plac Wolności17:4016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:4117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy