{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Żabianka SKM16:52
Rybacka16:53
Pomorska16:55
Piastowska16:57
Czerwony Dwór16:59
Chłopska17:01
Obrońców Wybrzeża17:02
Przymorze Wielkie
 
17:04
0 min.
 
Czarny Dwór17:073 min.
 
al. Płażyńskiego17:095 min.
 
Dworska17:106 min.
 
PCK17:117 min.
 
Brzeźno17:139 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:1410 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:1612 min.
 
Wyzwolenia17:1814 min.
 
Marynarki Polskiej17:1915 min.
 
Plac Wolności17:2016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:2117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:2218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy