Rozkład jazdy na: Cz., 4.06.2020
Żabianka SKM15:52
Rybacka15:53
Pomorska15:55
Piastowska15:57
Czerwony Dwór15:59
Chłopska16:01
Obrońców Wybrzeża16:02
Przymorze Wielkie
 
16:04
0 min.
 
Czarny Dwór16:073 min.
 
al. Płażyńskiego16:095 min.
 
Dworska16:106 min.
 
PCK16:117 min.
 
Brzeźno16:139 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:1410 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:1612 min.
 
Wyzwolenia16:1814 min.
 
Marynarki Polskiej16:1915 min.
 
Plac Wolności16:2016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:2117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni16:2218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy