Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Żabianka SKM15:32
Rybacka15:33
Pomorska15:35
Piastowska15:37
Czerwony Dwór15:39
Chłopska15:41
Obrońców Wybrzeża15:42
Przymorze Wielkie
 
15:44
0 min.
 
Czarny Dwór15:473 min.
 
al. Płażyńskiego15:495 min.
 
Dworska15:506 min.
 
PCK15:517 min.
 
Brzeźno15:539 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:5410 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:5612 min.
 
Wyzwolenia15:5814 min.
 
Marynarki Polskiej15:5915 min.
 
Plac Wolności16:0016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:0117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni16:0218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy