Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Żabianka SKM06:22
Rybacka06:23
Pomorska06:25
Piastowska06:27
Czerwony Dwór06:29
Chłopska06:31
Obrońców Wybrzeża06:32
Przymorze Wielkie
 
06:34
0 min.
 
Czarny Dwór06:373 min.
 
al. Płażyńskiego06:395 min.
 
Dworska06:406 min.
 
PCK06:417 min.
 
Brzeźno06:439 min.
 
Krasickiego (n/ż)06:4410 min.
 
Zespół Szkół Morskich06:4612 min.
 
Wyzwolenia06:4814 min.
 
Marynarki Polskiej06:4915 min.
 
Plac Wolności06:5016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:5117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni06:5218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy