Rozkład jazdy na: Cz., 4.06.2020
Żabianka SKM13:52
Rybacka13:53
Pomorska13:55
Piastowska13:57
Czerwony Dwór13:59
Chłopska14:01
Obrońców Wybrzeża14:02
Przymorze Wielkie
 
14:04
0 min.
 
Czarny Dwór14:073 min.
 
al. Płażyńskiego14:095 min.
 
Dworska14:106 min.
 
PCK14:117 min.
 
Brzeźno14:139 min.
 
Krasickiego (n/ż)14:1410 min.
 
Zespół Szkół Morskich14:1612 min.
 
Wyzwolenia14:1814 min.
 
Marynarki Polskiej14:1915 min.
 
Plac Wolności14:2016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:2117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni14:2218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy