Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM11:32
Rybacka11:33
Pomorska11:35
Piastowska11:37
Czerwony Dwór11:39
Chłopska11:41
Obrońców Wybrzeża11:42
Przymorze Wielkie11:44
Czarny Dwór11:47
al. Płażyńskiego11:49
Dworska
 
11:50
0 min.
 
PCK11:511 min.
 
Brzeźno11:533 min.
 
Krasickiego (n/ż)11:544 min.
 
Zespół Szkół Morskich11:566 min.
 
Wyzwolenia11:588 min.
 
Marynarki Polskiej11:599 min.
 
Plac Wolności12:0010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:0111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni12:0212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy