Rozkład jazdy na: Wt., 2.06.2020
Żabianka SKM11:12
Rybacka11:13
Pomorska11:15
Piastowska11:17
Czerwony Dwór11:19
Chłopska11:21
Obrońców Wybrzeża11:22
Przymorze Wielkie11:24
Czarny Dwór11:27
al. Płażyńskiego11:29
Dworska
 
11:30
0 min.
 
PCK11:311 min.
 
Brzeźno11:333 min.
 
Krasickiego (n/ż)11:344 min.
 
Zespół Szkół Morskich11:366 min.
 
Wyzwolenia11:388 min.
 
Marynarki Polskiej11:399 min.
 
Plac Wolności11:4010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:4111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni11:4212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy