Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM09:32
Rybacka09:33
Pomorska09:35
Piastowska09:37
Czerwony Dwór09:39
Chłopska09:41
Obrońców Wybrzeża09:42
Przymorze Wielkie09:44
Czarny Dwór09:47
al. Płażyńskiego09:49
Dworska
 
09:50
0 min.
 
PCK09:511 min.
 
Brzeźno09:533 min.
 
Krasickiego (n/ż)09:544 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:566 min.
 
Wyzwolenia09:588 min.
 
Marynarki Polskiej09:599 min.
 
Plac Wolności10:0010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:0111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni10:0212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy