Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM06:00
Rybacka06:01
Pomorska06:03
Piastowska06:05
Czerwony Dwór06:06
Chłopska06:08
Obrońców Wybrzeża06:09
Przymorze Wielkie06:11
Czarny Dwór06:14
al. Płażyńskiego06:16
Dworska
 
06:17
0 min.
 
PCK06:181 min.
 
Brzeźno06:203 min.
 
Krasickiego (n/ż)06:214 min.
 
Zespół Szkół Morskich06:236 min.
 
Wyzwolenia06:258 min.
 
Marynarki Polskiej06:269 min.
 
Plac Wolności06:2710 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:2811 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni06:2912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy