Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM07:50
Rybacka07:51
Pomorska07:53
Piastowska07:55
Czerwony Dwór07:56
Chłopska07:58
Obrońców Wybrzeża07:59
Przymorze Wielkie08:01
Czarny Dwór08:04
al. Płażyńskiego08:06
Dworska
 
08:07
0 min.
 
PCK08:081 min.
 
Brzeźno08:103 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:114 min.
 
Zespół Szkół Morskich08:136 min.
 
Wyzwolenia08:158 min.
 
Marynarki Polskiej08:169 min.
 
Plac Wolności08:1710 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:1811 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:1912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy