Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Żabianka SKM20:22
Rybacka20:23
Pomorska20:25
Piastowska20:27
Czerwony Dwór20:28
Chłopska20:30
Obrońców Wybrzeża20:31
Przymorze Wielkie20:33
Czarny Dwór20:36
al. Płażyńskiego20:38
Dworska
 
20:39
0 min.
 
PCK20:401 min.
 
Brzeźno20:423 min.
 
Krasickiego (n/ż)20:434 min.
 
Zespół Szkół Morskich20:456 min.
 
Wyzwolenia20:478 min.
 
Marynarki Polskiej20:489 min.
 
Plac Wolności20:4910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:5011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni20:5112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy