Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Żabianka SKM05:36
Rybacka05:37
Pomorska05:39
Piastowska05:41
Czerwony Dwór05:42
Chłopska05:44
Obrońców Wybrzeża05:45
Przymorze Wielkie05:47
Czarny Dwór05:50
al. Płażyńskiego05:52
Dworska
 
05:53
0 min.
 
PCK05:541 min.
 
Brzeźno05:563 min.
 
Krasickiego (n/ż)05:574 min.
 
Zespół Szkół Morskich05:596 min.
 
Wyzwolenia06:018 min.
 
Marynarki Polskiej06:029 min.
 
Plac Wolności06:0310 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:0411 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni06:0512 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy