Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Żabianka SKM19:37
Rybacka19:38
Pomorska19:40
Piastowska19:42
Czerwony Dwór19:43
Chłopska19:45
Obrońców Wybrzeża19:46
Przymorze Wielkie19:48
Czarny Dwór19:51
al. Płażyńskiego19:53
Dworska
 
19:54
0 min.
 
PCK19:551 min.
 
Brzeźno19:573 min.
 
Krasickiego (n/ż)19:584 min.
 
Zespół Szkół Morskich20:006 min.
 
Wyzwolenia20:028 min.
 
Marynarki Polskiej20:039 min.
 
Plac Wolności20:0410 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:0511 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni20:0612 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy