Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Żabianka SKM19:07
Rybacka19:08
Pomorska19:10
Piastowska19:12
Czerwony Dwór19:13
Chłopska19:15
Obrońców Wybrzeża19:16
Przymorze Wielkie19:18
Czarny Dwór19:21
al. Płażyńskiego19:23
Dworska
 
19:24
0 min.
 
PCK19:251 min.
 
Brzeźno19:273 min.
 
Krasickiego (n/ż)19:284 min.
 
Zespół Szkół Morskich19:306 min.
 
Wyzwolenia19:328 min.
 
Marynarki Polskiej19:339 min.
 
Plac Wolności19:3410 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:3511 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni19:3612 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy