Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM18:37
Rybacka18:38
Pomorska18:40
Piastowska18:42
Czerwony Dwór18:43
Chłopska18:45
Obrońców Wybrzeża18:46
Przymorze Wielkie18:48
Czarny Dwór18:51
al. Płażyńskiego18:53
Dworska
 
18:54
0 min.
 
PCK18:551 min.
 
Brzeźno18:573 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:584 min.
 
Zespół Szkół Morskich19:006 min.
 
Wyzwolenia19:028 min.
 
Marynarki Polskiej19:039 min.
 
Plac Wolności19:0410 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:0511 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni19:0612 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy