Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM18:23
Rybacka18:24
Pomorska18:26
Piastowska18:28
Czerwony Dwór18:30
Chłopska18:32
Obrońców Wybrzeża18:33
Przymorze Wielkie18:35
Czarny Dwór18:38
al. Płażyńskiego18:40
Dworska
 
18:41
0 min.
 
PCK18:421 min.
 
Brzeźno18:443 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:454 min.
 
Zespół Szkół Morskich18:476 min.
 
Wyzwolenia18:498 min.
 
Marynarki Polskiej18:509 min.
 
Plac Wolności18:5110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:5211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:5312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy