Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Żabianka SKM17:59
Rybacka18:00
Pomorska18:02
Piastowska18:04
Czerwony Dwór18:06
Chłopska18:08
Obrońców Wybrzeża18:09
Przymorze Wielkie18:11
Czarny Dwór18:14
al. Płażyńskiego18:16
Dworska
 
18:17
0 min.
 
PCK18:181 min.
 
Brzeźno18:203 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:214 min.
 
Zespół Szkół Morskich18:236 min.
 
Wyzwolenia18:258 min.
 
Marynarki Polskiej18:269 min.
 
Plac Wolności18:2710 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:2811 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:2912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy