Rozkład jazdy na: Wt., 2.06.2020
Żabianka SKM05:22
Rybacka05:23
Pomorska05:25
Piastowska05:27
Czerwony Dwór05:28
Chłopska05:30
Obrońców Wybrzeża05:31
Przymorze Wielkie05:33
Czarny Dwór05:36
al. Płażyńskiego05:38
Dworska
 
05:39
0 min.
 
PCK05:401 min.
 
Brzeźno05:423 min.
 
Krasickiego (n/ż)05:434 min.
 
Zespół Szkół Morskich05:456 min.
 
Wyzwolenia05:478 min.
 
Marynarki Polskiej05:489 min.
 
Plac Wolności05:4910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia05:5011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni05:5112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy