Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM17:11
Rybacka17:12
Pomorska17:14
Piastowska17:16
Czerwony Dwór17:18
Chłopska17:20
Obrońców Wybrzeża17:21
Przymorze Wielkie17:23
Czarny Dwór17:26
al. Płażyńskiego17:28
Dworska
 
17:29
0 min.
 
PCK17:301 min.
 
Brzeźno17:323 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:334 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:356 min.
 
Wyzwolenia17:378 min.
 
Marynarki Polskiej17:389 min.
 
Plac Wolności17:3910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:4011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:4112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy