Rozkład jazdy na: Wt., 2.06.2020
Żabianka SKM16:59
Rybacka17:00
Pomorska17:02
Piastowska17:04
Czerwony Dwór17:06
Chłopska17:08
Obrońców Wybrzeża17:09
Przymorze Wielkie17:11
Czarny Dwór17:14
al. Płażyńskiego17:16
Dworska
 
17:17
0 min.
 
PCK17:181 min.
 
Brzeźno17:203 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:214 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:236 min.
 
Wyzwolenia17:258 min.
 
Marynarki Polskiej17:269 min.
 
Plac Wolności17:2710 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:2811 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:2912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy