Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Żabianka SKM16:47
Rybacka16:48
Pomorska16:50
Piastowska16:52
Czerwony Dwór16:54
Chłopska16:56
Obrońców Wybrzeża16:57
Przymorze Wielkie16:59
Czarny Dwór17:02
al. Płażyńskiego17:04
Dworska
 
17:05
0 min.
 
PCK17:061 min.
 
Brzeźno17:083 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:094 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:116 min.
 
Wyzwolenia17:138 min.
 
Marynarki Polskiej17:149 min.
 
Plac Wolności17:1510 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:1611 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:1712 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy