Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM16:23
Rybacka16:24
Pomorska16:26
Piastowska16:28
Czerwony Dwór16:30
Chłopska16:32
Obrońców Wybrzeża16:33
Przymorze Wielkie16:35
Czarny Dwór16:38
al. Płażyńskiego16:40
Dworska
 
16:41
0 min.
 
PCK16:421 min.
 
Brzeźno16:443 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:454 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:476 min.
 
Wyzwolenia16:498 min.
 
Marynarki Polskiej16:509 min.
 
Plac Wolności16:5110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:5211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni16:5312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy