Rozkład jazdy na: Cz., 16.07.2020
Żabianka SKM15:59
Rybacka16:00
Pomorska16:02
Piastowska16:04
Czerwony Dwór16:06
Chłopska16:08
Obrońców Wybrzeża16:09
Przymorze Wielkie16:11
Czarny Dwór16:14
al. Płażyńskiego16:16
Dworska
 
16:17
0 min.
 
PCK16:181 min.
 
Brzeźno16:203 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:214 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:236 min.
 
Wyzwolenia16:258 min.
 
Marynarki Polskiej16:269 min.
 
Plac Wolności16:2710 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:2811 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni16:2912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy