Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM15:35
Rybacka15:36
Pomorska15:38
Piastowska15:40
Czerwony Dwór15:42
Chłopska15:44
Obrońców Wybrzeża15:45
Przymorze Wielkie15:47
Czarny Dwór15:50
al. Płażyńskiego15:52
Dworska
 
15:53
0 min.
 
PCK15:541 min.
 
Brzeźno15:563 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:574 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:596 min.
 
Wyzwolenia16:018 min.
 
Marynarki Polskiej16:029 min.
 
Plac Wolności16:0310 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:0411 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni16:0512 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy