Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Żabianka SKM15:23
Rybacka15:24
Pomorska15:26
Piastowska15:28
Czerwony Dwór15:30
Chłopska15:32
Obrońców Wybrzeża15:33
Przymorze Wielkie15:35
Czarny Dwór15:38
al. Płażyńskiego15:40
Dworska
 
15:41
0 min.
 
PCK15:421 min.
 
Brzeźno15:443 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:454 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:476 min.
 
Wyzwolenia15:498 min.
 
Marynarki Polskiej15:509 min.
 
Plac Wolności15:5110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:5211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:5312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy