Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM15:11
Rybacka15:12
Pomorska15:14
Piastowska15:16
Czerwony Dwór15:18
Chłopska15:20
Obrońców Wybrzeża15:21
Przymorze Wielkie15:23
Czarny Dwór15:26
al. Płażyńskiego15:28
Dworska
 
15:29
0 min.
 
PCK15:301 min.
 
Brzeźno15:323 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:334 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:356 min.
 
Wyzwolenia15:378 min.
 
Marynarki Polskiej15:389 min.
 
Plac Wolności15:3910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:4011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:4112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy