Rozkład jazdy na: Pn., 13.07.2020
Żabianka SKM14:59
Rybacka15:00
Pomorska15:02
Piastowska15:04
Czerwony Dwór15:06
Chłopska15:08
Obrońców Wybrzeża15:09
Przymorze Wielkie15:11
Czarny Dwór15:14
al. Płażyńskiego15:16
Dworska
 
15:17
0 min.
 
PCK15:181 min.
 
Brzeźno15:203 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:214 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:236 min.
 
Wyzwolenia15:258 min.
 
Marynarki Polskiej15:269 min.
 
Plac Wolności15:2710 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:2811 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:2912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy