Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Żabianka SKM13:03
Rybacka13:04
Pomorska13:06
Piastowska13:08
Czerwony Dwór13:10
Chłopska13:12
Obrońców Wybrzeża13:13
Przymorze Wielkie13:15
Czarny Dwór13:18
al. Płażyńskiego13:20
Dworska
 
13:21
0 min.
 
PCK13:221 min.
 
Brzeźno13:243 min.
 
Krasickiego (n/ż)13:254 min.
 
Zespół Szkół Morskich13:276 min.
 
Wyzwolenia13:298 min.
 
Marynarki Polskiej13:309 min.
 
Plac Wolności13:3110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:3211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni13:3312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy