Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Żabianka SKM11:23
Rybacka11:24
Pomorska11:26
Piastowska11:28
Czerwony Dwór11:30
Chłopska11:32
Obrońców Wybrzeża11:33
Przymorze Wielkie11:35
Czarny Dwór11:38
al. Płażyńskiego11:40
Dworska
 
11:41
0 min.
 
PCK11:421 min.
 
Brzeźno11:443 min.
 
Krasickiego (n/ż)11:454 min.
 
Zespół Szkół Morskich11:476 min.
 
Wyzwolenia11:498 min.
 
Marynarki Polskiej11:509 min.
 
Plac Wolności11:5110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:5211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni11:5312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy