Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Żabianka SKM10:03
Rybacka10:04
Pomorska10:06
Piastowska10:08
Czerwony Dwór10:10
Chłopska10:12
Obrońców Wybrzeża10:13
Przymorze Wielkie10:15
Czarny Dwór10:18
al. Płażyńskiego10:20
Dworska
 
10:21
0 min.
 
PCK10:221 min.
 
Brzeźno10:243 min.
 
Krasickiego (n/ż)10:254 min.
 
Zespół Szkół Morskich10:276 min.
 
Wyzwolenia10:298 min.
 
Marynarki Polskiej10:309 min.
 
Plac Wolności10:3110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:3211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni10:3312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy