Rozkład jazdy na: Wt., 2.06.2020
Żabianka SKM09:23
Rybacka09:24
Pomorska09:26
Piastowska09:28
Czerwony Dwór09:30
Chłopska09:32
Obrońców Wybrzeża09:33
Przymorze Wielkie09:35
Czarny Dwór09:38
al. Płażyńskiego09:40
Dworska
 
09:41
0 min.
 
PCK09:421 min.
 
Brzeźno09:443 min.
 
Krasickiego (n/ż)09:454 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:476 min.
 
Wyzwolenia09:498 min.
 
Marynarki Polskiej09:509 min.
 
Plac Wolności09:5110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:5211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni09:5312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy