Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM08:43
Rybacka08:44
Pomorska08:46
Piastowska08:48
Czerwony Dwór08:50
Chłopska08:52
Obrońców Wybrzeża08:53
Przymorze Wielkie08:55
Czarny Dwór08:58
al. Płażyńskiego09:00
Dworska
 
09:01
0 min.
 
PCK09:021 min.
 
Brzeźno09:043 min.
 
Krasickiego (n/ż)09:054 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:076 min.
 
Wyzwolenia09:098 min.
 
Marynarki Polskiej09:109 min.
 
Plac Wolności09:1110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:1211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni09:1312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy