Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM08:30
Rybacka08:31
Pomorska08:33
Piastowska08:35
Czerwony Dwór08:37
Chłopska08:39
Obrońców Wybrzeża08:40
Przymorze Wielkie08:42
Czarny Dwór08:45
al. Płażyńskiego08:47
Dworska
 
08:48
0 min.
 
PCK08:491 min.
 
Brzeźno08:513 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:524 min.
 
Zespół Szkół Morskich08:546 min.
 
Wyzwolenia08:568 min.
 
Marynarki Polskiej08:579 min.
 
Plac Wolności08:5810 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:5911 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni09:0012 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy