Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM08:18
Rybacka08:19
Pomorska08:21
Piastowska08:23
Czerwony Dwór08:25
Chłopska08:27
Obrońców Wybrzeża08:28
Przymorze Wielkie08:30
Czarny Dwór08:33
al. Płażyńskiego08:35
Dworska
 
08:36
0 min.
 
PCK08:371 min.
 
Brzeźno08:393 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:404 min.
 
Zespół Szkół Morskich08:426 min.
 
Wyzwolenia08:448 min.
 
Marynarki Polskiej08:459 min.
 
Plac Wolności08:4610 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:4711 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:4812 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy