Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM08:06
Rybacka08:07
Pomorska08:09
Piastowska08:11
Czerwony Dwór08:13
Chłopska08:15
Obrońców Wybrzeża08:16
Przymorze Wielkie08:18
Czarny Dwór08:21
al. Płażyńskiego08:23
Dworska
 
08:24
0 min.
 
PCK08:251 min.
 
Brzeźno08:273 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:284 min.
 
Zespół Szkół Morskich08:306 min.
 
Wyzwolenia08:328 min.
 
Marynarki Polskiej08:339 min.
 
Plac Wolności08:3410 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:3511 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:3612 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy