Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Żabianka SKM07:54
Rybacka07:55
Pomorska07:57
Piastowska07:59
Czerwony Dwór08:01
Chłopska08:03
Obrońców Wybrzeża08:04
Przymorze Wielkie08:06
Czarny Dwór08:09
al. Płażyńskiego08:11
Dworska
 
08:12
0 min.
 
PCK08:131 min.
 
Brzeźno08:153 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:164 min.
 
Zespół Szkół Morskich08:186 min.
 
Wyzwolenia08:208 min.
 
Marynarki Polskiej08:219 min.
 
Plac Wolności08:2210 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:2311 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:2412 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy