Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM22:57
Rybacka22:58
Pomorska22:59
Piastowska23:01
Czerwony Dwór23:02
Chłopska23:04
Obrońców Wybrzeża23:05
Przymorze Wielkie23:06
Czarny Dwór23:08
al. Płażyńskiego23:09
Dworska
 
23:10
0 min.
 
PCK23:111 min.
 
Brzeźno23:133 min.
 
Krasickiego (n/ż)23:144 min.
 
Zespół Szkół Morskich23:166 min.
 
Wyzwolenia23:188 min.
 
Marynarki Polskiej23:199 min.
 
Plac Wolności23:2010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:2111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni23:2212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy