Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Żabianka SKM20:37
Rybacka20:38
Pomorska20:40
Piastowska20:42
Czerwony Dwór20:43
Chłopska20:45
Obrońców Wybrzeża20:46
Przymorze Wielkie20:48
Czarny Dwór20:51
al. Płażyńskiego20:53
Dworska
 
20:54
0 min.
 
PCK20:551 min.
 
Brzeźno20:573 min.
 
Krasickiego (n/ż)20:584 min.
 
Zespół Szkół Morskich21:006 min.
 
Wyzwolenia21:028 min.
 
Marynarki Polskiej21:039 min.
 
Plac Wolności21:0410 min.
 
Nowy Port Zajezdnia21:0511 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni21:0612 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy