Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Żabianka SKM19:52
Rybacka19:53
Pomorska19:55
Piastowska19:57
Czerwony Dwór19:58
Chłopska20:00
Obrońców Wybrzeża20:01
Przymorze Wielkie20:03
Czarny Dwór20:06
al. Płażyńskiego20:08
Dworska
 
20:09
0 min.
 
PCK20:101 min.
 
Brzeźno20:123 min.
 
Krasickiego (n/ż)20:134 min.
 
Zespół Szkół Morskich20:156 min.
 
Wyzwolenia20:178 min.
 
Marynarki Polskiej20:189 min.
 
Plac Wolności20:1910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:2011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni20:2112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy