Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Żabianka SKM07:30
Rybacka07:31
Pomorska07:33
Piastowska07:35
Czerwony Dwór07:37
Chłopska07:39
Obrońców Wybrzeża07:40
Przymorze Wielkie07:42
Czarny Dwór07:45
al. Płażyńskiego07:47
Dworska
 
07:48
0 min.
 
PCK07:491 min.
 
Brzeźno07:513 min.
 
Krasickiego (n/ż)07:524 min.
 
Zespół Szkół Morskich07:546 min.
 
Wyzwolenia07:568 min.
 
Marynarki Polskiej07:579 min.
 
Plac Wolności07:5810 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:5911 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:0012 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy