Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM16:52
Rybacka16:53
Pomorska16:55
Piastowska16:57
Czerwony Dwór16:59
Chłopska17:01
Obrońców Wybrzeża17:02
Przymorze Wielkie17:04
Czarny Dwór17:07
al. Płażyńskiego17:09
Dworska
 
17:10
0 min.
 
PCK17:111 min.
 
Brzeźno17:133 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:144 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:166 min.
 
Wyzwolenia17:188 min.
 
Marynarki Polskiej17:199 min.
 
Plac Wolności17:2010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:2111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:2212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy