Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Żabianka SKM16:12
Rybacka16:13
Pomorska16:15
Piastowska16:17
Czerwony Dwór16:19
Chłopska16:21
Obrońców Wybrzeża16:22
Przymorze Wielkie16:24
Czarny Dwór16:27
al. Płażyńskiego16:29
Dworska
 
16:30
0 min.
 
PCK16:311 min.
 
Brzeźno16:333 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:344 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:366 min.
 
Wyzwolenia16:388 min.
 
Marynarki Polskiej16:399 min.
 
Plac Wolności16:4010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:4111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni16:4212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy