Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Żabianka SKM15:12
Rybacka15:13
Pomorska15:15
Piastowska15:17
Czerwony Dwór15:19
Chłopska15:21
Obrońców Wybrzeża15:22
Przymorze Wielkie15:24
Czarny Dwór15:27
al. Płażyńskiego15:29
Dworska
 
15:30
0 min.
 
PCK15:311 min.
 
Brzeźno15:333 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:344 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:366 min.
 
Wyzwolenia15:388 min.
 
Marynarki Polskiej15:399 min.
 
Plac Wolności15:4010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:4111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:4212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy