Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Żabianka SKM14:32
Rybacka14:33
Pomorska14:35
Piastowska14:37
Czerwony Dwór14:39
Chłopska14:41
Obrońców Wybrzeża14:42
Przymorze Wielkie14:44
Czarny Dwór14:47
al. Płażyńskiego14:49
Dworska
 
14:50
0 min.
 
PCK14:511 min.
 
Brzeźno14:533 min.
 
Krasickiego (n/ż)14:544 min.
 
Zespół Szkół Morskich14:566 min.
 
Wyzwolenia14:588 min.
 
Marynarki Polskiej14:599 min.
 
Plac Wolności15:0010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:0111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:0212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy