Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM07:18
Rybacka07:19
Pomorska07:21
Piastowska07:23
Czerwony Dwór07:25
Chłopska07:27
Obrońców Wybrzeża07:28
Przymorze Wielkie07:30
Czarny Dwór07:33
al. Płażyńskiego07:35
Dworska
 
07:36
0 min.
 
PCK07:371 min.
 
Brzeźno07:393 min.
 
Krasickiego (n/ż)07:404 min.
 
Zespół Szkół Morskich07:426 min.
 
Wyzwolenia07:448 min.
 
Marynarki Polskiej07:459 min.
 
Plac Wolności07:4610 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:4711 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni07:4812 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy