Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Żabianka SKM12:52
Rybacka12:53
Pomorska12:55
Piastowska12:57
Czerwony Dwór12:59
Chłopska13:01
Obrońców Wybrzeża13:02
Przymorze Wielkie13:04
Czarny Dwór13:07
al. Płażyńskiego13:09
Dworska
 
13:10
0 min.
 
PCK13:111 min.
 
Brzeźno13:133 min.
 
Krasickiego (n/ż)13:144 min.
 
Zespół Szkół Morskich13:166 min.
 
Wyzwolenia13:188 min.
 
Marynarki Polskiej13:199 min.
 
Plac Wolności13:2010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:2111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni13:2212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy