Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Żabianka SKM10:32
Rybacka10:33
Pomorska10:35
Piastowska10:37
Czerwony Dwór10:39
Chłopska10:41
Obrońców Wybrzeża10:42
Przymorze Wielkie10:44
Czarny Dwór10:47
al. Płażyńskiego10:49
Dworska
 
10:50
0 min.
 
PCK10:511 min.
 
Brzeźno10:533 min.
 
Krasickiego (n/ż)10:544 min.
 
Zespół Szkół Morskich10:566 min.
 
Wyzwolenia10:588 min.
 
Marynarki Polskiej10:599 min.
 
Plac Wolności11:0010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:0111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni11:0212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy