Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Żabianka SKM09:12
Rybacka09:13
Pomorska09:15
Piastowska09:17
Czerwony Dwór09:19
Chłopska09:21
Obrońców Wybrzeża09:22
Przymorze Wielkie09:24
Czarny Dwór09:27
al. Płażyńskiego09:29
Dworska
 
09:30
0 min.
 
PCK09:311 min.
 
Brzeźno09:333 min.
 
Krasickiego (n/ż)09:344 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:366 min.
 
Wyzwolenia09:388 min.
 
Marynarki Polskiej09:399 min.
 
Plac Wolności09:4010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:4111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni09:4212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy